Specjalna promocja dla czytelników bloga

radca prawny Michał Koralewski

Szanowni Państwo,

Serdecznie polecam Państwu zakup książek mojego autorstwa tj:

  • Likwidacja spółek
  • Spółka z o.o. od utworzenia i likwidacji
  • Spółka komandytowa od utworzenia do likwidacji

Przy pracy nad każdą z tych pozycji przyświecał mi ten sam cel. Stworzyć kompleksowe omówienie podstawowych instytucji prawnych, które nie tylko pokazuje teoretyczne zasady działania i likwidacja spółek, ale także prezentuje najczęściej pojawiające się w praktyce problemy. Wykorzystałem nie tylko moją wiedzę akademicką, ale także doświadczenie zdobyte jako praktyk, radca prawny na co dzień obsługujący przedsiębiorców działających w formie spółek handlowych i rozumiejący ich sposób myślenia, punkt widzenia i trudności, z którymi się zmagają.

Dzięki temu pozycje są znakomitym uzupełnieniem podręczników akademickich dla studentów prawa, a także aplikantów adwokackich, radcowskich i sędziowskich.

Lekki, blogowy język, jakim starałem się posługiwać na kartach proponowanych książek powoduje, że mogą być one czytelnym źródłem informacji dla osób prowadzących działalność gospodarczą w formie spółki handlowej i starających się lepiej poznać możliwości, jakie te spółki oferują.

Powyższe pozycje tj. Spółka z o.o. (246 str., format b5, wyd. 2017r.) Spółka komandytowa (204 str., format b5, wyd. 2018r) oraz Likwidacja spółek (204 str., format b5, wyd. 2019r.) są dostępne dla czytelników naszego bloga w atrakcyjnej cenie po 150 PLN każda. Do ceny należy doliczyć koszt wysyłki w kwocie 15 PLN.

Jeśli jesteś zainteresowany, którąś z moich pozycji zadzwoń na numer 793 935 505 lub napisz na [email protected]

Likwidacja spółek

Spółka z o.o.
od utworzenia do likwidacji

Spółka komandytowa
od utworzenia do likwidacji