O autorach

Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i właścicielem kancelarii adwokackiej we Wrocławiu specjalizującej się w prawie spółek handlowych.

W kancelarii zebrałem zespół zawodowych prawników, którzy od początku swojej kariery zawodowej mieli możliwość zdobywania doświadczeń właśnie z zakresu obsługi prawnej spółek, przede wszystkim spółek z o.o. i spółek akcyjnych.

Prawo handlowe, a w szczególności prawo spółek jest jedną z bardziej skomplikowanych dziedzin prawa. Zagadnienia, z którymi się spotykamy są złożone. Wielokrotnie wybór odpowiedniego rozwiązania wiąże się także z koniecznością badania nie tylko aspektów prawnych, ale również podatkowych.

W związku z tym uznałem, że najlepszą formą świadczenia obsługi prawnej na rzecz spółek handlowych jest stworzenie zespołu, w którym każdy z uczestniczących w nim prawników specjalizuje się w innym zakresie zagadnień. Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzać kompleksowe rozwiązania, które są korzystne i przede wszystkim bezpieczne.

Zespół, którego jestem liderem składa się tylko z zawodowych prawników (adwokatów i radców prawnych). Każdy członek zespołu doszedł do uprawnień zawodowych odbywając aplikację adwokacką lub radcowską i praktykując pod okiem doświadczonych prawników.

Jeżeli chcesz skontaktować się z nami zapraszam Cię do zakładki kontakt.

Comments are closed.